Kocaeli Web Tasarım

Kocaeli Web Tasarım

Web siteleri, günümüz dünyasının en önemli pazarlama araçlarından biri haline geldi. Bunu fark eden kişi ve kurumlar artık internet sitesi yaptırmak ve daha fazla kişi tarafından bulunabilir olmayı ve ürünlerini/hizmetlerini daha fazla kişiye gösterebilmeyi hedeflemekteler.

Ben Şahin Çetinkaya. 1989 İzmit doğumluyum. 2006 yılından bu yana Kocaeli de yapmaktayım. Bir çok firma için kurumsal web siteleri tasarladım ve özel yazılımlar geliştirdim. Kocaeli web tasarımcısı olarak web tasarım işinin ne denli önemli ve dikkate alınması gereken bir iş olduğunun farkındalığı ile, yine bu farkındalıkta olan kişiler ile çalıştım ve çalışmaya devam ediyorum.

Firmalara özel olarak tasarladığım kurumsal web siteleri ile modern, hızlı ve esnek web siteleri yapmakta, özel yönetim panelleri geliştirerek bu tasarımlara dinamik bir yapı katmaktayım.

olan Adım web hizmetleri (https://adimweb.com/ adresinden görüntüleyebilirsiniz.) ile de web tasarım, yazılım ve dijital reklam hizmetleri vermekteyim. firmalarından biri olan adimweb.com siteme girerek diğer hizmetlerim ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Siz de iyi bir web sitesine ihtiyaç duyuyor, web tasarım işini ciddiye alıyor ve bu işi bir profesyonele yaptırmak istiyorsanız benimle iletişim sayfamdaki formu doldurarak ya da 0507 501 85 14 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir