Hakkımda

Merhabalar ben Şahin Çetinkaya. Aslen Elazığlıyım ancak doğma büyüme Kocaeli Gölcük de yaşamaktayım.

2006 yılında WordPress ile tanışmam sayesinde çıktığım bu meraklı yolculuk her geçen gün çok daha iyi şeyler öğrenerek ve yaparak devam etmekte.

Uzun yıllar özel firmalarda yazılım uzmanı olarak görev aldım. Şu an Kocaeli de freelance , ve sosyal medya danışmanlığı yapmakta, bir çok firmaya hizmet vermekteyim.

Hazır sistemlerden ziyade daha çok php, ajax, javascript(jquery) gibi dil ve kütüphaneler ya da frameworkler  kullanarak firmalara Web tasarım, web yazılım dijital reklam danışmanlığı yapmakta,  Yönetim Bilişim Sistemleri uygulamaktayım.

Firmaların tüm yönetim süreçlerini yazılıma dökerek iş akışlarını yazılım üzerinden kalıcı, masrafsız ve hızlı şekilde çözmelerini sağlamakta, yönetimin dışında kalan süreçleri de getirilebilecek en iyi seviyeye getirerek kolay denetlenmelerini sağlamaktayım. Tüm bunlarla beraber firmalar için kalite, dokümansız ofis uygulamaları ve sektörler için gerekli olabilecek yazılımlar geliştirmekteyim.

Kocaeli web tasarım yapan birilerini arıyorsanız doğru kişiyim kısaca. 🙂 Şu sıralar kurmaya çalıştığım Adım Web Hizmetleri firması için çalışmaktayım. Hayırlısı.

Armut.com profillerime aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

Şahin Çetinkaya Kocaeli İzmit Web Site Yapımı – Armut

Şahin Çetinkaya Kocaeli İzmit Web Yazılım – Armut