Kocaeli Özel Yazılım Geliştirme

Merhaba,

Bu yazımda yaşadığım il olan Kocaeli bölgesinde verdiğim Özel hizmetim ve kurmakta olduğum Adım Web Hizmetleri firmasındaki hizmet sayfası linkini paylaşacağım.

Günümüzde işletmeler faaliyetlerini sürdürmek için bazı yazılımlara ihtiyaç duymaktalar. Ancak gerek yazılım konusuna uzak olmaları gerekse iş yoğunluklarından bu ihtiyacın üzerine düşememelerinden ya da istedikleri yazılımı bulamamalarından dolayı bu ihtiyaçlarını gideremiyorlar. İhtiyaçlarını görecek yazılım 3 birim iken piyasadaki yazılım firmalarının geliştirdikleri yazılımlar 15 birim olunca da haliyle fiyat da ona göre oluyor. İşte bu nokta özel yazılımlar devreye giriyor.

Tam olarak işletmenin ihtiyacına ve kullanımına göre tasarlanan, istedikleri gibi geliştirilen özel yazılımlar geliştirerek firmaların bu ihtiyaçlarını fiyat-performans çerçevesinde çözüyor, işlerini istedikleri gibi istedikleri yerden takip ederek yönetebilmelerini sağlıyorum. Kocaeli özel yazılım geliştirme konusunda diğer illere nazaran bir tık daha geriden giden, pasif kalan bir olduğundan bu açığı kapatmak için hizmet detayı verdiğim sayfaya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yaptığım-yapılabilecek bazı yazılım başlıkları aşağıdaki gibidir;

, , , , , , , , v.b. yazılımlar.

Sizin de bu şekilde özel yazılımlara ihtiyacınız varsa bana ulaşabilirsiniz. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir